III. CELOSLOVENSKÝ KEMP HUDOBNÍKOV A KAPIEL


Už po tretíkrát sa zíde spoločnosť slovenských hudobníkov a kapiel v jeden víkend, na jednom mieste, aby sa spolu spoznali a bavili, vymenili si skúsenosti a načerpali inšpiráciu do ďalšej svojej tvorby. Hudobníkov hrajúcich všetky možné hudobné žánre, preto že hudba musí spájať a nie rozdeľovať.

Pre všetkých sú pripravené workshopy o hudbe, skvelý hudobný program a pokosená lúka v areáli Horehronského MeCheche, pripravená pre čo najväčší počet Vašich stanov.  V nádhernom horskom prostredí zrelaxujete a zároveň si možno doplníte vedomosti vy, alebo ich doplníte niekomu inému.

Sú pre Vás prichystané aj miestne športoviská, kde viete vyzvať konkurenčnú kapelu na nohejbalový či beach volejbalový súboj, miestni sprievodcovia Vás radi prevedú obcou a a oboznámia Vás s jej históriou, či zoberú na túru do prírody.

Prineste si akustické nástroje, čochvíľa príde od nás výzva, v ktorej sa pokúsime o zápis do slovenskej Guinnesovej knihy rekordov o zahratie skladby s najvyšším počtom hudobníkov :-). Ale nástroje využijete na zábavu Vás i návštevníkov, či už v areáli festivalu či obce.

Pripravili sme si pre Vás špeciálne vstupné s kempovaním v cene, len za 5,-€ na celý festival. Ďalším bonusom je že máte možnosť so sebou zobrať jedného nemuzikanta ( kámoš, priateľka, súrodenci ... ) len za 10,-€ na celý festival. Je však nutná Vaša registrácia na  www.mecheche.net a záväzná rezervácia vstupeniek najneskôr do 12.08.2019.

Tešíme sa na Vás.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR